Results Oct 30 2016

First Name    Surname Club Sunday
Scores     
AMERICAN FLAT BOW  -  LADIES        
Denise Rayner Black Eagle 540  
Pennie Grew TFA 468  
Joyce Morgan Cloth Of Gold 468  
AMERICAN FLAT BOW  -  GENTS        
Mark Jones Independent 616  
Pete McDermott Westcott Archers 604  
Mick Maxen Cloth Of Gold 526  
Simon Webster Westcott Archers 518  
Martin Langford Independent 510  
Roger Grew TFA 506  
Geoff Taylor Cloth Of Gold 500  
Mike Cullen Black Eagle 498  
Curly Fulton Independent 472  
Glen Bolton Bridge Woods FAC 444  
Roy Fisher Bridge Woods FAC 432  
Barrie Cooper Independent 430  
Andy Williams Avalon    
BAREBOW  -  JUNIOR BOYS        
Mac Symmonds Priory 474  
Korben Symmonds Priory 386  
Oscar Brown Company of Sixty    
BAREBOW  -  LADIES        
Holly Stewart Aurora FAC 484  
Sarah Crabb Avalon 444  
Karen Carter-Pearson Orion 372  
Sarah Symmonds Priory 220  
BAREBOW  -  GENTS        
Graham Holmes Nemesis 638  
Peter Morgan Cloth Of Gold 632  
Tony Weston Orion 574  
Martin Pearson Orion 574  
Richard Corringan Black Sheep 554  
Al Morrow Avalon 528  
Christopher Brown Company of Sixty 522  
Kurt Kamm Independent 488  
Karl Kamm Bowmen Of Salcey 476  
Russell Hall D W Longbow    
Curtis Hall D W Longbow    
Chris Porter Independent    
Alistair Sutcliffe Bowmen Of Salcey    
Alan Dullage TFA    
Ron Hall Avalon    
BAREBOW  -  U12 GIRLS        
Esme Symmonds Priory 404  
BOWHUNTER  -  LADIES        
Olivia Morgan Independent 538  
Patricia Lee Independent    
COMPOUND LIMITED  -  LADIES        
Liz Holmes Nemesis 634  
Joanne Healey Black Eagle 592  
COMPOUND LIMITED  -  GENTS        
Duane Williams Independent 580  
Andrew Knott Oakwood Bowmen 548  
FREESTYLE  -  LADIES        
Karen Howard Independent 618  
Lisa Lord Aurora FAC 410  
Lisa Fowler Company of Sixty    
FREESTYLE  -  GENTS        
Richard Green Independent 748  
Mitch Hill Aurora FAC 616  
Terry Wentworth Westcott Archers 614  
Hugh Stalker Westcott Archers 612  
Stewart Beckham Aurora FAC 560  
John Hillsden Orion    
Lawrence Goodall Company of Sixty    
HUNTING TACKLE  -  JUNIOR BOYS        
Joshua Smith Black Eagle 564  
Ashley Cammish Celtic Harmony 378  
HUNTING TACKLE  -  LADIES        
Clair Parfit TFA 364  
Patricia Seamen TFA 340  
Stephanie Davis Cloth Of Gold 314  
Anastasia Sichkarenko Cloth Of Gold 304  
Sheila Provins Hartspring 156  
HUNTING TACKLE  -  GENTS        
Steve Rand Invicta 638  
Keith Burton Independent 598  
Colin Lightfoot Celtic Harmony 512  
David Cammish Celtic Harmony 510  
Kevin Finnegan Independent 504  
Josh Tongue Celtic Harmony 466  
Keiron Pittore Celtic Harmony 464  
Rob Halliwell Bridge Woods FAC 450  
Michael Ashington Longbow Heritage 442  
Bob Basset Independent 436  
Mark Brown Cloth Of Gold 434  
Chris Osborne Oakwood Bowmen 430  
Clive Moss Independent 370  
Sandy Barrett Independent 368  
Mathew Crabb Avalon 336  
John Lee Independent    
Francis Hall D W Longbow    
David Wilkinson Windrush    
Shaun Oakham Celtic Harmony    
Hugh janus bowmen Of Salcey    
Alexander Marwick Independent    
LONGBOW  -  LADIES        
Alex Tyler Oakwood Bowmen 502  
Freeda Marshall Medieval Society Bowmen 468  
Vicky Amies Broadland Bowmen 458  
Sandra Anderson Afad Nedd 450  
Carole Pearce Longbow Heritage 438  
Sylvia Marshall Medieval Society Bowmen 374  
Bela DeFreitis Black Eagle 358  
Wai-King Cammish Celtic Harmony 318  
Jackie Willoughby Whitemark Bowmen 286  
Jane Langford-Horder Independent    
LONGBOW  - U12 GIRL
Daisy Moody Celtic Harmony 282  
LONGBOW  -  GENTS        
Mark Allen TFA 536  
Colin Rose Independent 534  
Lawrance Wiles Cloth Of Gold 516  
Peter Warner Independent 514  
Mick Baily Longbow Heritage 514  
Roy Wareham Celtic Harmony 512  
David Smith Independent 508  
Keith Sharp Priory 492  
Jon Broad Independent 484  
John Lowe Celtic Harmony 474  
Adam Browning Aurora FAC 474  
Alain Jacq Independent 468  
Graham Anderson Afad Nedd 454  
John Thomas Longbow Heritage 448  
Dominic Healey Avalon 444  
Scott     Independent 442  
Trevor Bayliss Cloth Of Gold 434  
Martin Watson Bridge Woods FAC 420  
Paul Knight Independent 416  
Robert Webb Independent 412  
Terry Chittock Independent 342  
Mark Bond Bowmen Of Salcey 332  
Martin Sutton Independent 324  
Sean Haldane Avalon    
James Wilby Independent    
PRIMITIVE  -  GENTS        
Stuart Moody Celtic Harmony 514  
Mark Corstin Black Eagle 490  
Derek Hutchison Independent 480  
Dave Andrews Aquarius 456  
Martin Ward Windrush 360  
UNLIMITED  -  LADIES        
Karen Hillsden Orion 634  
Katie Fletcher Independent 612  
UNLIMITED  -  GENTS        
Peter Humphrey London Archers 734  
Chris Smedley Independent 646  
Fred Wentworth Westcott Archers 392  
CROSSBOW  -  LADIES        
Margret Rickard KLFA 588  
CROSSBOW  -  GENTS        
John Newton Westcott Archers 716  
Mike Sawyer King's Lynn Field Archers 696  
Paul Provins Hartspring 688  
CROSSBOW  -  U12 BOYS        
Logan Chapman King's Lynn Field Archers 690